Česky/English\Deutsch

Buena Vista Club

Úvodní strana

Program

Program klubu

Program klubu

Vánoční koncert Parolet,PPL,Cumbal  

13.12.2018

Vánoční koncert Parolet,PPL,Cumbal

Vánoční besídka spřátelených souborů a jejich fanoušků.

FB událost ZDE

X-Cover  

14.12.2018

X-Cover

Vánoční večírek s kapelou X Cover, v níž naposledy vystoupí Michal Šindelář, přijďte se s ním rozloučit....nostalgicky také můžete zavzpomínat s Martinem Juhou jako hostem při skladbách, které oprášíme s ním.

FB událost ZDE

D:leet Invites w/ Annita & Ahz  

14.12.2018

D:leet Invites w/ Annita & Ahz

Myšlenka tohoto večera je nabídnout vám hudbu, na kterou při velkých festivalech zřejmě nenarazíte, bez nutnosti škatulkovat k danému žánru. Hudba je určená k poslechu, tak si přijď poslechnout 14.12., jak už je zvykem do Buena Vista café.

FB událost ZDE

Vstupné

ZDARMA

Poetika Lipo tour  

15.12.2018

Poetika Lipo tour

Poetika a Lipo vyrážejí na společné turné a představí to nejlepší ze svých aktuálních desek. Lipo má dokonce v plánu odehrát svoje skladby v novém pojetí. Můžete se těšit na mix rapu a popu s přidanou hodnotou. Doražte i se svými přáteli do jednoho ze 7 měst a užijte si skvělý koncert!

FB událost ZDE

Vstupné

V předprodeji 250,-

Vánoční swingová tančírna  

19.12.2018

Vánoční swingová tančírna

Vánoční swingová tančírna s Prague Rhythm Kings a afterparty se Zhirawski Memory Band!

FB událost ZDE

Replay - Vánoční koncert  

20.12.2018

Replay - Vánoční koncert

Replay Entertainment Band 
To nejlepší od legend jako jsou: AC/DC, The Beatles, Genesis nebo Iggy Pop...

FB událost ZDE

Vánoční koncert kapely Hibaj  

21.12.2018

Vánoční koncert kapely Hibaj

V 80. letech měl HIBAJ prakticky kompletně vlastní repertoár. V současné době jde o revivalovou kapelu, hrající hudbu svých favorizovaných skupin a muzikantů (Eric Clapton, Dire Straits, Tom Petty, Sting, Santana, Muddy Watters, Chris Rea, Robben Ford, Peter Gabriel, R.E.M., Bruce Springsteen, Jonny Lang, Robben Ford atd.) Cílem kapely není vytvořit exaktní repliky těchto písní, ale především si dobře a s chutí zahrát a předat publiku dobrou náladu.

FB událost ZDE

Vstupné

Na místě 200,-

Pilsen Queen Tribute Band / Vánoční Buena Vista  

22.12.2018

Pilsen Queen Tribute Band / Vánoční Buena Vista

Pilsen Queen Tribute Band

FB událost ZDE

Předprodej

http://www.plzenskavstupenka.cz/cs/akce/12881-pilsen-queen-tribute-band

Satisfied Raid w/ Smooth [SLO]  

25.12.2018

Satisfied Raid w/ Smooth [SLO]

Vánoční mejdan s pěknou nadílkou zlámaných beatů! 
🎶 Liquid Funk, Deep, Mainstream, Neurofunk
——————————————————————
LINE UP:
*** Smooth *** (Get Hype Records) [SLO] 
DJ Schooler & Double You (Let It Roll)
Fallen Gemini (Liquid Drum and Bass)
Dj GrindAway & Coer 
D:leet 
Monat & Friex (D.Faction)
Tres:T (D.Faction)
Dj Livity

FB událost ZDE


POPs  

28.12.2018

POPs

Již tradiční povánoční a zároveň předsilvestrovský koncert skupiny POPs. Letošní koncert odehraje POPs ve speciálním složení, sehraném pouze pro tuto zvláštní příležitost!
Jako vždy se můžete těšit na největší pecky světového popu 80 a 90 let - samozřejmě LIVE. 

O našlápnutou afterparty se postarají Martin Svátek & Panther49 !!!

FB událost ZDE

Skeptemistic  

18.1.2018

Skeptemistic

SKEPTEMISTIC (half Skeptic and half Optimistic) se začaly formovat roku 2015, kolem frotntmena kapely Jonathana Ramireze. Jonathan se narodil v Mexiku a v pouhých 11 letech se svou rodinou emigroval do USA - Californie. Jeho hudba je ovlivněna Gospelem a West Coast hip hop/RnB. 
Můžme se těšit na směsici žánrů převládajíci soul, jazz a rock music.

FB událost ZDE

Street & Club - Rave party  

19.1.2019

Street & Club - Rave party

Začnem v podchodu a pak vletím do klubu. I tak se nechá ve stručnosti popsat chystaný mejdan. 

Naše pozvání na streetovej setík v podchodu u štruncáku přijal mistr svého řemesla producent a DJ Tanukichi! (Na eventech Žluté Poipelnice vždy zazněl jeho HappyTekk set) Navážeme pochodem po městě až do klubu Buena Vista, kdy se můžeme bavit až do rána.


PODCHOD ŠTRUNCÁKY
20:00 - Boom Situation aka Tanukichi - Outdoor rave Basshouse set
21:15 - Začátek pochodu

BUNEA VISTA CLUB
22:00 - Figgi - RaggaeJungle set
23:00 - MikkiM (Amen4Tekno, Big Bong Records)
00:30 - Tanukichi (KaijuSquad, Hardtek.jp, Undergroundtekno)
02:00 - Sanchez (Aztekcore)
03:00 - TBA

STAY TUNED! - FB událost ZDE

Vojta Violinist & Yedhaki Nautica  

25.1.2019

Vojta Violinist & Yedhaki Nautica

Vojta violinist patří do skupiny multiinstrumentalistů "one man band", neboli muzikant hrající hned na nékolik nástrojů. Výsledkem je komplexní track tvořený za pomocí looperů - smyček jednotlivých zvuků. Svou inspiraci Vojta hledá napříč světem. Jeho hudba je spojením klasických a keltských houslí, dedgeridoo společně s perkusemi. 

Yedhaki:Nautika je československý hudební projekt hrající divokou a pulsující energetickou domorodou taneční smršť na pravěké nástroje didgeridoo, bubny a perkuse v kombinaci s kosmickýmy Hand Pany.

FB událost ZDE

Downtempo w/ Jon Kennedy (UK)  

26.1.2019

Downtempo w/ Jon Kennedy (UK)

Downtempo nebo downbeat je žánr elektronické hudby, který vznikl v 90. letech. Je podobný ambientní hudbě. Tento žánr je založen na synkopovaném rytmu podobném jako v hip-hopu. Termín downtempo v širším smyslu může charakterizovat i jakýkoliv druh elektronické hudby, který není vhodný pro tanec (na rozdíl od uptempa, tedy taneční hudby) nebo druh elektronické hudby, který má tempo pod 120 BPM. V 90. letech vzniklo několik podžánrů hudby downtempo: dub, trip-hop, illbient, lounge, nu jazz, chillout. Nejznámější představitelé: Bonobo, Massive Attack nebo cirKus.

█ █ █ Jon Kennedy (UK)█ █ █ 

Rád bych vám představil umělce, který si od roku 2001 upevňuje své místo v downtempu. Důkazem jeho talentu je nespočet odehraných akcí napříč celým světem. V součsné době se Jon usídlil v Praze, kde ho můžete mimo jiné naladit na Radiu 1. Doporučuji poslechnou nejpopulárnější LP "HA!". Jedná se bezpochyb o nejvydařenější počin.

█ █ █ Adam Urban & Aficicionados █ █ █  

Adam Urban vydal letos na labelu Humble Grooves album AB ORIGINE (fanlink.to/AdamUrban) a vzápětí začal dávat dohromady také kapelu, kterou Vám opět přiveze i do Plzně, tentokrát v pozměněné sestavě a s novým playlistem. Moderní směsice jazzu, funku, soulu a hip-hopu, která ale zároveň vychází z tradic žánrů a organického přístupu k hudbě. 

Jan Šabinský – bass� 
Jan Bára – guitar� 
TBA – keys� 
Lukáš Dittrich – alt & soprano saxophone 
Tereza Reichmannová – flute, vocal�
Adam Urban – drums
• guests

█ █ █ D:leet █ █ █ 

Za dobu působení na scéně se podíval do top českých klubů jako Cross, Storm, Chapeau, Akropolis, Papírna a vystoupil i na předním českém festivalu elektronické hudby Beats 4 Love. V roce 2018 zvítězil se svým contest mixem a to mu umožnilo vycestovat na Slovensko za halovým festival Hospitality. Zahrál si po boku uznávaných producentů jako např. DLR, Naibu, Nymfo, Hybris a v poslední době čas od času nabídne milovníkům elektronické hudby komornější multižánrové večery, při kterých rád opráší analogový zvuk gramofonu. 

█ █ █ Bombash █ █ █ 

V roce 2004 se přidal k rakovnickému soundsystemu Tactical TBX crew, ve kterém působí dodnes. Tento soundsystem se věnuje hlavně hraní jungleu, raggajungleu a nejrůznějších odnoží drum'n'bassu. V roce 2008 začal hrát roots reggae, early dancehall, dubstep a o rok později pod záštitou těchto hudebních žánrů pořádá dodnes se svým djským kolegou Kumštem (Happyfaces crew) a dalšími přáteli akce v plzeňských klubech pod názvem "Kingstontéka". V roce 2010 rozšiřuje svůj hudební repertoár o trip hop, ambient chillout, dub a o dva roky později pořádá v Plzni komornější akci s názvem Chillout Session, která též funguje dodnes. Z "rychlejších" stylů od něj v současnosti můžete slyšet - raggajungle, steppa dub, acid techno, tech house. A z "pomalejších" - roots reggae, early dancehall, ragga dubstep, ambient dub, psychill, trip hop.

FB událost ZDE 

Nirvana Czech Tribute  

1.2.2019

Nirvana Czech Tribute

Pro tuto partu zaběhlých muzikantů Nirvana tribute - In The Name Of Cobain je stylizace a feeling koncertů Nirvany srdeční záležitostí. Kapela je fanoušky považována za nejvíc autenticky propracovaný revival Nirvany v ČR i na Slovensku. Můžou se pyšnit identickým napodobením Kurta Cobaina jejich zpěvákem jak hlasem, tak i vizáží. Dále i přičiněním basáka při produkci spontánních show, při které nenechá nikoho pod pódiem chladným a v neposlední řadě i razantní hrou a silnými údery krásné a mladé bubenice. Není vyloučeno, že po odehrání koncertu někdo z kapely zjistí, že na příští koncert nemá na co hrát a na závěr celého koncertu zvukaři sbírají z pódia části úlomků jejich aparátů

FB událost ZDE

Lord Bishop Rocks & Doctor Victor  

16.2.2019

Lord Bishop Rocks & Doctor Victor

Je libo pořádnou nálož rocku?! Spojení těchto ostřílených kapel garantuje opravdu nevídený večer! 

Frontman Lord Bishop z USA burcuje fanoušky na světové hudební scéně již od roku 1999. Jeho hudba je pekelně dobrý útok na vaše smysly - atmosféra Hendrixe, energie Nirvany a humor Zappy. Jeho živá vystoupení jsou vždy nezapomenutelným hudebním zážitkem. Lord Bishop je "černý obr" (2 metry a 120 kilo) z New Yorku a jeho Sex Rock kapela představuje troufalý a bláznivý mix Rock´n´Rollu, Funky, Soulu, potu, sex appealu a energie.

DOCTOR VICTORi je kapely, která přeskakovala mimo jiné AC/DC!!!
Skupina fungující od roku 2012 je charakteristická hlavně svojí nekonvenční show, kterou bez výjimky rozpoutá na pódiu při každém svém vystoupení. DOCTOR VICTOR poskytují jedinečný a nenapodobitelný hudební zážitek. Jak sami tvrdí, jde hlavně o to, aby se lidé cítili na jejich koncertech dobře. Kdo očekává nějakou hlubokou meditaci, ať raději zůstane doma. V zajetí všech rockových ďáblů, se Victor, Karpa a Muddy na koncertech mění v nespoutaný vír syrových aranžmá a nenechají snad žádného diváka chladným.
Matěj Kráľ

FB událost ZDE

Mezcla Orquesta: Latinsko-americký večer  

22.2.2019

Mezcla Orquesta: Latinsko-americký večer

Hudební skupina, složená z kubánských a českých hudebníků, která existuje již od roku 2007. Prostřednictvím naší hudby vám chceme přiblížit sílu a krásu salsy, směs rytmů mamba, bachaty, merengue, cumbie, cha-cha-chá, ale i moderních tanečních a jazzových prvků. A to vše v nezaměnitelném rukopise, tvořeném skvělými interprety, v čele s kubánskou zpěvačkou Tandou a jejím sametovým hlasem. Na koncertech předáváme posluchačům energii, temperament, vášeň a lásku, které latinsko-americkou hudbu charakterizují.

FB událost ZDE

UDG - 20 let tour + Jakub Děkan & band  

16.3.2019

UDG - 20 let tour + Jakub Děkan & band

Tak už jsme tady 20 let. Neuvěřitelný? Pro nás taky! :-)
Přijďte to s námi oslavit, bude to velký! Připravujeme nejvychytanější show co jsme kdy měli. Stejně tak nejdelší playlist, novou scénu, nové písně.

FB událost ZDE

Lucie Revival  

6.4.2019

Lucie Revival

LUCIE REVIVAL - Jednou z našich koncertních zastávek na jaře 2019 bude i Plzeň, konkrétně BUENA VISTA CLUB. Kam se chystáme se svým koncertním programem a tímto Vás Všechny na tento večer zveme a těšíme se na Vás. Večer s názvem LR SHOW se uskuteční v termínu 6.4.2019 a startovat bude od 21.00.

FB událost ZDE

 Facebook /  Twitter /  Google

Buena Vista Club / Tel: +420 602 261 740 / info@buenavistaclub.cz

Provozovatel: BARFI-INVEST a.s. (IČ 25202910). Společnost zapsána v obchodním rejstříku, vedeném Krajským soudem v Plzni, v oddílu B, vložka 579.