Česky/English\Deutsch

Buena Vista Club

Úvodní strana

Program

Program klubu

Program klubu

Reclaim The Beat w/ HØLL  

22.2.2019

Reclaim The Beat w/ HØLL

The next part of the new club night in Buena Vista Cafe will bring you actual selection and fresh sound of electronic music in your city.  

DJs: 
| HØLL |
https://facebook.com/hollurl 
| DANIEL CLOUD | 
https://www.facebook.com/cloudsound 
| SAMMUELL BENX |
https://www.mixcloud.com/sammuellbenx 
| DEEP TECHNO | TECHNO | 

HØLL (CZ)
Producer and music selector from Prague who indulge himself in dark soundscape adventures.
Oscillating between hypnotic ambient and finest techno with many flavors. 
Discography: Intrigual / Der Raum EP

FB Event 

Vstupné

Zdarma

Mezcla Orquesta: Latinsko-americký večer  

22.2.2019

Mezcla Orquesta: Latinsko-americký večer

Hudební skupina, složená z kubánských a českých hudebníků, která existuje již od roku 2007. Prostřednictvím naší hudby vám chceme přiblížit sílu a krásu salsy, směs rytmů mamba, bachaty, merengue, cumbie, cha-cha-chá, ale i moderních tanečních a jazzových prvků. A to vše v nezaměnitelném rukopise, tvořeném skvělými interprety, v čele s kubánskou zpěvačkou Tandou a jejím sametovým hlasem. Na koncertech předáváme posluchačům energii, temperament, vášeň a lásku, které latinsko-americkou hudbu charakterizují.

FB událost ZDE

Balkán Párty  

23.2.2019

Balkán Párty

Dva bubny, dva doprovodné dechy, dva sólové dechy - rychlá neobvyklá dechovka malého formátu vás strhne k tanci a zapojí do děje. Po vzoru tradičních balkánských dechovek a české zábavní muziky hraje v těsném kontaktu s publikem, přímo mezi lidmi a pořád v pohybu - nejraději na ulici, na zábavě či v hospodě. Tentokrát nasadí snímače a udělá společně s profesorem Ikebarou takovej bordel, že se Buena Vista otřese v základech.

FB událost ZDE

MASH & Totální Nasazení  

2.3.2019

MASH & Totální Nasazení

Punk & Rock Music
FB událost ZDE

Replay a Sarin  

8.3.2019

Replay a Sarin

Pořádný rockový mejdan!
FB událost ZDE

Facutum & Malcuth  

8.3.2019

Facutum & Malcuth

Electronic beats | Bass music
1) Facutum -> TENTATO (SVK) & Jekyll Beatmaker (CZE)
2) Malcuth (CZE)

Buena Vista Cafe - Free Entry
FB Event 

Vstupné

ZDARMA

Pilsen Queen Tribute Band  

9.3.2019

Pilsen Queen Tribute Band

První koncert Queenů v roce 2019!
FB událost ZDE

Beatshare@Buena Vista  

15.3.2019

Beatshare@Buena Vista

DJs:
Herak
Marcel MCX
Tomas TMX

FB EVENT

UDG - 20 let tour + Jakub Děkan & band  

16.3.2019

UDG - 20 let tour + Jakub Děkan & band

Tak už jsme tady 20 let. Neuvěřitelný? Pro nás taky! :-)
Přijďte to s námi oslavit, bude to velký! Připravujeme nejvychytanější show co jsme kdy měli. Stejně tak nejdelší playlist, novou scénu, nové písně.

FB událost ZDE

King of Night Beatbox Battle  

23.3.2019

King of Night Beatbox Battle

KING OF NIGHT BEATBOX BATTLE
•Najlepšia Nemecká,Rakúska Slovenská ,Česká a jina beatboxova velmoc dorazí do Plzne!
Beatbox na svetovej úrovni který ste ešte nepočuli!! 

FB událost ZDE

Skyline  

30.3.2019

Skyline

Kdo byl na posledním mejdanu Skyline v Buena Vistě, moc dobře ví, že to byla pořádná jízda! O našláplou after se postará Dj Akira (Deadly Viperz), Killa (Wenkowsound) a další...

Kubánský večer s Pragasón  

5.4.2019

Kubánský večer s Pragasón

Hudební skupina založená v Praze koncem roku 2000, od počátku zaměřená na autentickou prezentaci tradiční kubánské hudby v České Republice, v podání místních, tedy pražských umělců.
Koncerty jsou často obohaceny přehlídkami kubánských tanců a vyučováním základních tanečních pohybů s cílem předvést publiku jednu ze stránek kubánské kultury.
Jejich hudba Vás přenese na Kubu 20.století, kdy vznikaly rytmy jako Son Cubano, Chachachá a Mambo. Doba tančíren a kabaretů, vynikajících orchestrů a zpěváků, doba pohody, elegance, mojita a daiquirí.
Zakladatel a frontman kapely je kubánský zpěvák, tanečník a stepař Jorge Concepcion.

FB událost ZDE

Chris Vern - Get The FUNK Out (Buena Vista Cafe)  

6.4.2019

Chris Vern - Get The FUNK Out (Buena Vista Cafe)

Chris Vern je jméno talentovaného multižánrového trumpetisty,
DJ a producenta z Prahy. Jako trumpetista absolvoval turné po
Holandsku a Irsku a účastnil se umělecké rezidence v Pittsburghu. V prosinci roku 2018 vydá nahraný set s názvem Get The FUNK Out na respektovanémlabelu Everydays. Ve svých dj setech citlivě kombinuje žánry jako house, electro-soul, funk a bass music s charakteristickým
zvukem naživo hrané trumpety, která dodává setu unikátní styl. Set od klidnějších poloh žánru house graduje přes electro až po bass music a glitch-hop. Nakažlivá energie vystoupení umocněná živým nástrojem představuje nezapomenutelný zážitek.

Support DJ's: TBA

FB událost ZDE

Lucie Revival  

6.4.2019

Lucie Revival

LUCIE REVIVAL - Jednou z našich koncertních zastávek na jaře 2019 bude i Plzeň, konkrétně BUENA VISTA CLUB. Kam se chystáme se svým koncertním programem a tímto Vás Všechny na tento večer zveme a těšíme se na Vás. Večer s názvem LR SHOW se uskuteční v termínu 6.4.2019 a startovat bude od 21.00.

FB událost ZDE

Pilsen Easter Night Vol.5  

18.4.2019

Pilsen Easter Night Vol.5

Přátelé a drazí,
jako každý rok jsme pro Vás připravili speciální Velikonoce plné rockové a metalové hudby. Nechte se unést libými melodiemi i zvučnou smrští tvrdých riffů.
Již 5. ročník Velikonoc plných muziky, tradičně v plzeňské Buena Vistě.

FB událost ZDE

Vstupné

Na místě 100 Kč

Sendwitch  

20.4.2019

Sendwitch

Po úspěšném podzimním turné s kapelou Rybičky 48 vyráží Sendwitch dobýt klubovou scénu po celé České republice a je jasné, že zastávka v Plzni nemůže chybět! Jako speciální hosté vystoupí kapely Vivian a Eliška Buociková!

FB událost ZDE

Kapitán Demo v Plzni  

26.4.2019

Kapitán Demo v Plzni

Po hodinách intenzivního smlouvání, jsme mohli škrtnout jednu nulu (na pouhých šest) a naše věc se vydala správným směrem. Capo di tutti capi Kapitán Demo Original se chystá do Plzně!

FB událost ZDE

Vanua 2 & Belau  

27.4.2019

Vanua 2 & Belau

VANUA 2
Rytmika legendárního Blue Effectu, bubeník Václav Zima, baskytarista Wojttech Říha a klávesista Vít Beneš, který se v sestavě kapely Radima Hladíka rovněž objevil. To je základ nové české kapely Vanua 2. Trojici muzikantů doplnil kytarista a zpěvák se „sealovským“ hlasem Yannick Tevi, pocházející z ostrova Vanuatu a kytarista Honza Ponocný (Meky Žbirka, Circus Ponorka).

Belau
"Vezmem vás k moři" tvrdí Belau o jejich skladbách...songy plné optimismu se setkávají s inovativními elektronickými beaty. Poselství Belau je jednoduché: opusťte monotónnost každodenního života, zbavte se všech bariér a prožijte každý okamžik naplno!

http://belaumusic.com

Open Door 20:00
Start: 21:00

FB Event HERE

AC/CZ, top AC/DC tribute band  

3.5.2019

AC/CZ, top AC/DC tribute band

Nejsvěžejší AC/DC revivalová kapela kritiky uznávaná jako nejlepší revival v ČR. Kapela ročně odehraje přes 80 koncertů a objevuje se na pódiu s přední českou špičkou naší české scény. Vystupuje během roku na velkých festivalech, motosrazech, městských slavností, firemních a soukromých akcích. Vystoupení od roku 2010 se uskutečňují jak v České republice tak Slovensku, Polsku, Rakousku a Německu. Můžete se těšit na 90 minutovou show s originálními kostýmy, nástroji, kulisy a hlavně interpretací.
Hlavním protagonistou tohoto seskupení je známý kytarista Adam Malík - www.adammalik.cz alias Angus Young, který je také členem populární kapely ČECHOMOR - www.cechomor.cz

Support: Zpěvačka ELLA s kapelou - www.eliskamachacova.cz
Eliška Machačová známá jako Ella v roce 2016 a 2017 natočila 3 klipy se známým režisérem Tomášem Krejčím (klipy Chinaski, Lucie, Janek Ledecký aj.) a také vydala své první CD s názvem Někdy. Hrála také v několika epizodách seriálu Gympl s ručením omezeným nebo v seriálu První republika 2017. Zpěvačka je absolventkou JAMU v Brně 2018. ČRO Hradec Králové a Pardubice hraje v rotaci její 2 singly Lásce se nebráním a Kouzelná zima. Hostovala take známým skupinám jako jsou BUTY či slovenská skupina NO NAME. 

FB Událost ZDE

Disco-Balkan Party s Circus Brothers  

17.5.2019

Disco-Balkan Party s Circus Brothers

Originální DISCO-BALKAN PARTY s Circus Brothers je tady! Plzeň podlehne šílenství. Atmosféru Balkánu rozproudí DJ Le Petit Nicolas, pod jehož diktátem se odehraje i afterparty v rámci které poodkryjeme podstatu disco-balkanu. Tím to ale nekončí. Největší pecku z pódia přinese koncert Circus Brothers. Těšit se můžete na balkánsou dechovku, diskotékový beat, laciný pop, špinavý house, drsný rap i líbivý folk. Pak zůstaneme, něco spolu vypijeme, trochu si zatančíme a možná ještě zahrajeme. Večer totálního masakru. Sbírejte síly a přijďte si s náma užít disco-balkan mejdan!

Váš Circus Brothers

FB událost ZDE

Electric Therapy, hosté Alice a Dan Bárta, Cox&Vox  

18.5.2019

Electric Therapy, hosté Alice a Dan Bárta, Cox&Vox

/50 years of madness/
Jedinečný rockový koncert tří kapel s narozeninovou oslavou.
Na závěr skvělý Dj Rohlick.🤘

FB Událost

Los Fastidios (IT)  

4.10.2019

Los Fastidios (IT)

Los Fastidios je italská street punková skupina hrající Oi! a hlásící se k SHARP skinheads. Založena byla ve Veroně v roce 1991. Většina námětů textů skupiny z jejich ideologie, týká se např. sociálních problémů či boje proti diskriminaci.

Los Fastidios - officialpage
FB událost ZDE

 Facebook /  Twitter /  Google

Buena Vista Club / Tel: +420 602 261 740 / info@buenavistaclub.cz

Provozovatel: BARFI-INVEST a.s. (IČ 25202910). Společnost zapsána v obchodním rejstříku, vedeném Krajským soudem v Plzni, v oddílu B, vložka 579.