Česky/English\Deutsch

Buena Vista Club

Úvodní strana

Program

Program klubu

Program klubu

DNB Production Night w/ IMPAK [ ESP ] C4C LP TOUR  

20.9.2019

DNB Production Night w/ IMPAK [ ESP ] C4C LP TOUR

DNB Production přichází s další XL edici, tentokrát se Španělským IMPAKEM, který představí své nové LP album, které vyšlo na světovém labelu C4C.

FB Událost ZDE

Dark Night  

21.9.2019

Dark Night

Techno party. 
Inforamce o interpretech budou doplněny.
FB událost ZDE

Vítání Prváků 2019  

24.9.2019

Vítání Prváků 2019

Studenťs life z.s. pro vás opět připravilo každoroční legendární akci VÍTÁNÍ PRVÁKŮ!
Kdopa nám to bude hrát?
Dj N'zym se zaměřuje převážně na Urban music, Ghetto Funk, Glitch Hop, Electro Swing, ale i klasický Hip-Hop, Funky a Soul Music. Tyto hudební žánry při svém DJském vystoupení obohacuje o samply notoricky známých vokálů a melodií a tak vytváří vždy originální hudební MashUpy na aktuálním vystoupení.
Jako DJ je podporován a hraje například pro společnost Red Bull, díky které se dostal do povědomí širší veřejnosti pohybující se v této subkulturní skupině.

FB událsot ZDE

X-Cover  

27.9.2019

X-Cover

Po letních prázdninách tu budou zas jedineční rockeři z X-Coveru. Je libo nějakou baladu v podání zvučného hlasu Kuby Kořínka či pořádné rockové peklo, které rozdmýchá Tomáš Mouřenec? Je jasné, že to si nemůžete nechat ujít. Takže si zaškrtněte 27.9. v kalendáři a koukejte dorazit, protože si to všichni hodláme pořádně užít.

FB Událost ZDE

Čtvrtý ročník Víkendu otevřených ateliérů  

28.-29.9.2019

Čtvrtý ročník Víkendu otevřených ateliérů

Již počtvrté poslední zářijový víkend můžete navštívit umělce v jejich ateliérech, galerie, umělecké školy a další místa, kde se umění vystavuje nebo tvoří. Putujte podle mapy a seznamte se s výtvarníky v regionu! Objevte i své vlastní umělecké vlohy a zkuste tvořit na vybraných místech, kde vám nabídnou pomůcky i radu.
Užijte si výtvarné umění ve všech jeho podobách!
Vstupné je v tyto dny ZDARMA.

Odkaz na web: http://www.otevreneATELIERY.cz/
Všechny vstupy jsou ZDARMA, na některé workshopy a ART PARTY je potřeba registrace. Formuláře naleznete na našem webu.

FB událost ZDE

Megakoncert: Myokard  

3.10.2019

Megakoncert: Myokard

Kapela Myokard zahraje na svém zatím největším koncertu v Buena Vista klubu.
Přijďte si užít pořádnou show a zazpívat si vlastní i převzaté skladby napříč rockovou historií.
Také nebude nouze o jednotlivá sóla členů kapely.
Jako hosty jsme si pozvali naší přátelskou kapelu Cougar.

FB Událost ZDE

Los Fastidios (IT)  

4.10.2019

Los Fastidios (IT)

Los Fastidios je italská street punková skupina hrající Oi! a hlásící se k SHARP skinheads. Založena byla ve Veroně v roce 1991. Většina námětů textů skupiny z jejich ideologie, týká se např. sociálních problémů či boje proti diskriminaci.

Los Fastidios - officialpage
FB událost ZDE

The Original Kumbash Sound  

4.10.2019

The Original Kumbash Sound

Rozhejbeme celej barák! Mezitím co na klubu bude probíhat koncert Los Fastidios (IT) & V3SKA se na naší kavárně opře do své pestré hudební selekce The Original Kumbash Sound! Můžete se těšit na pestrou paletu žánrů počínaje early ska,roots reggae, ragga, nebo raggajungle.

FB událost ZDE

Vstupné

ZDARMA - Buena Vista Cafe

Lovesong Orchestra & Balkan Party Band  

5.10.2019

Lovesong Orchestra & Balkan Party Band

Neskutečné se stává realitou! Dvě naprto senzační kapely na jednom pódiu. Setkání které zažehne druhý velký třesk. Energie balkánských rytmů prověří vaše kardio. Hodíme bokem na Choro a to vše spláchneme kvalitní slivovicou.

FB Událost ZDE

Pilsen Queen Tribute Band  

11.10.2019

Pilsen Queen Tribute Band

Kapelu v našem klubu není třeba představovat. Přeci jen kdyby náhodou někdo netušil, stačí jen tři slova nejlepší  tribute band! Můžete se těsit na nesmrtelné hity Freddiho Mercuryho jako jsou "Show Must Ho On" nebo "Don't Stop Me Now".

FB událost ZDE

Kubánský večer s Pragasón  

12.10.2019

Kubánský večer s Pragasón

Hudební skupina založená v Praze koncem roku 2000, od počátku zaměřená na autentickou prezentaci tradiční kubánské hudby v České Republice, v podání místních, tedy pražských umělců.
Koncerty jsou často obohaceny přehlídkami kubánských tanců a vyučováním základních tanečních pohybů s cílem předvést publiku jednu ze stránek kubánské kultury.
Jejich hudba Vás přenese na Kubu 20.století, kdy vznikaly rytmy jako Son Cubano, Chachachá a Mambo. Doba tančíren a kabaretů, vynikajících orchestrů a zpěváků, doba pohody, elegance, mojita a daiquirí.
Zakladatel a frontman kapely je kubánský zpěvák, tanečník a stepař Jorge Concepcion.

FB událost ZDE

ROOM w/ Charlton (NL)  

18.10.2019

ROOM w/ Charlton (NL)

"TECHNO IS THE ANSWER"
Welcome to a unique concept, welcome to the ROOM.

▼ Special visualization of the club
▼ One room in the middle of the dancefloor
▼ Architectural lighting design & 3D video mapping
▼ Comfort Zone
FB Událost ZDE

IronKap - Nemesis 2 Tour  

19.10.2019

IronKap - Nemesis 2 Tour

Plzeňská zastávka Nemesis 2 tour. Protože Plzeň patří mezi nejlepší města v ČR, rozhodli jsme se že tour proběhne exkluzivně pouze v Praze a Plzni. Společně se mnou vystoupí DJ PARTYBOI a jako support WHNT z TroubleGangu.

FB událost ZDE

Sebastian - Náš Svět (Akustické truné)  

25.10.2019

Sebastian - Náš Svět (Akustické truné)

Kapela Sebastian vyráží na akustické turné. To si nesmíš nechat ujít :)

MUCHA - Tos posrals Tour!  

26.10.2019

MUCHA - Tos posrals Tour!

Tos posrals tour oslavuje zrod již čtvrtého alba posh punkové formace Mucha. Album plné veselých opilých návratů domů, hormonálních i kytarových disharmonií a arytmií, obligátních výčitek a nadávek, léčivých tónů, falešných nadějí a radosti ze života vrací kapelu opět na přední místa vlastních hitparád. V bezmála osmihodinovém setu zazní i spousta zapomenutých písní z desek předchozích, takže si na své přijde opravdu každý, pokud přijde.

FB událost ZDE

Replay Rock  

1.11.2019

Replay Rock

Kapela Replay Rock Entertainment Band patří mezi stálice našeho klubu. Vytříbená rocková selekce udělá radost nejednomu fajnšmekrovi ;)

Od 01:30 bude prostor Buena Visty vyhrazen pro souktomou akci.

FB událost ZDE

Fast Food Orchestra & Band-a-SKA  

2.11.2019

Fast Food Orchestra & Band-a-SKA

Nomádi tuzemských i zahraničních dálnic, Fast Food Orchestra rozváží reggae a ska rytmy po klubech i festivalech již od roku 1998. Poslední z diskografie osmi desek nese název Struny. Deska je zároveň i podstatným mezníkem, kdy se kapela jednou a provždy rozhodla pro hraní v rodném jazyce. Největší devizou kapely jsou však živá hraní, při kterých s oblibou vtahují diváky do děje.

Band-a-SKA je kapela z okolí Týniště nad Orlicí, která se dala dokupy v roce 2010. Kombinuje off beatový rytmus SKA muziky s prvky popu, jazzu a funky. Do tohoto času vydala kapela CD Zajíc v pytli (2013) a tři EP, z nichž nejnovější V našem lese děs a běs (natočeno ve studiu Biotech), pokřtila letos v březnu. Kromě klubových a festivalových vystoupení v ČR má za sebou i koncerty v Polsku nebo vystoupení v Berlíně.

FB událost ZDE

Paulie Garand & Kenny Rough  

9.11.2019

Paulie Garand & Kenny Rough

Po úspěšné DANK TOUR 2019, během které představili Paulie Garand & Kenny Rough začátkem letošního roku své nové album DANK, se můžeme těšit na exkluzivní přídavek v podobě speciálního mini tour VIELEN DANK aka Mnohokrát díky za vaši neustálou podporu už dekádu let. Během letošního listopadu tak Paulie s Kennym vystoupí v Plzni, Liberci, Brně a Olomouci, aby ve velkém stylu a společně se svými příznivci zakončili rok, který byl pro ně tak mimořádný.

FB EVENT ZDE

Zvíře Jménem Podzim  

16.11.2019

Zvíře Jménem Podzim

Zvíře jménem Podzim se v rámci Zářící tour 2019 opět podívá také do Plzně. Celý soubor zde bude vystupovat již potřetí

Orchestr složený z hudebníků, přátel, členů blízkých kapel. Kapela, která se potkala na cestě podzimem. Má až 18 hlav. Váží skoro tunu. Zvíře absorbovalo celého Kittchena, Aid Kida, Spomenika a 27, půlku Kieslowski, Calm Season, MANU i Půljablkoně, třetinu Obří broskve a MaTeMata.

FB událost ZDE

PSH - Debut Tour  

22.11.2019

PSH - Debut Tour

Legendární formace PSH vyrážejí v plné sestavě ( Vladimír 518, Orion a Mike Trafik) na česko-slovenské turné se svým novým studiovým albem DEBUT. Našlápnutá show starých a hlavně nových hitů ;)

FB Událost ZDE

LENNY Lovers Tour  

23.11.2019

LENNY Lovers Tour

Zpěvačka Lenny vyráží na podzim na klubové turné Lovers Tour po České republice! Během listopadu zahraje v pěti městech, kde připomene své hity z pěti Anděly oceněné debutové desky Hearts, ale představí i ochutnávky z chystané druhé řadovky. A už teď se na všechny moc těší! :)

FB událost ZDE

Hämatom (DE)  

30.11.2019

Hämatom (DE)

Stále populárnější Hämatom po úspěšném tažení letními festivaly a po turné s přáteli z Dymytry vyrážejí za svými českými fanoušky i na podzim 2019. Tentokrát s plnohodnotným samostatným koncertem a hned do dvou klubů! Předkapela BOOTERS!

FB Událost ZDE

Vstupné

https://www.ticketstream.cz/akce/hamatom-126789?fbclid=IwAR0hamm-WOkJD_HRnyGl9bAMyvPgG8DpLsp9R7kHdXz

Sto Zvířat+The Toasters(usa)  

11.12.2019

Sto Zvířat+The Toasters(usa)

Taaaakze - kdož jste nebyli na zvěři teď v Šeříkovce, přijďte do Visty na spolecnej koncert s émerickou ska legendou The Toasters.... jasny, je to az v prosinci, ale znáte to, jak ten čas letí...tak si pište do diaru a doražte se pobavit.

FB Event HERE

Vánoční Koncert Pilsen Queen Tribute Band  

21.12.2019

Vánoční Koncert Pilsen Queen Tribute Band

Jako každý rok pro vás máme připravenou nadílku v podobě vánočního koncertu Pilsen Queen Tribute Band. Jaké překvapení si kapel připraví tentokrát?

FB Událost ZDE

Circus Problem & Timudej  

31.1.2020

Circus Problem & Timudej

Circus Problem & Timudej už nějakou dobu patří mezi stálice české scény. Kapely jsou charakteristická svojí neskutečnou energií a šmrncem balkánských rytmů.

FB událost ZDE

 Facebook /  Twitter /  Google

Buena Vista Club / Tel: +420 602 261 740 / info@buenavistaclub.cz

Provozovatel: BARFI-INVEST a.s. (IČ 25202910). Společnost zapsána v obchodním rejstříku, vedeném Krajským soudem v Plzni, v oddílu B, vložka 579.