Česky/English\Deutsch

Buena Vista Club

Úvodní strana

Program

Program klubu

Program klubu

Kapitán Demo v Plzni  

26.4.2019

Kapitán Demo v Plzni

Po hodinách intenzivního smlouvání, jsme mohli škrtnout jednu nulu (na pouhých šest) a naše věc se vydala správným směrem. Capo di tutti capi Kapitán Demo Original se chystá do Plzně!

FB událost ZDE

Vanua 2 & Belau  

27.4.2019

Vanua 2 & Belau

VANUA 2
Rytmika legendárního Blue Effectu, bubeník Václav Zima, baskytarista Wojttech Říha a klávesista Vít Beneš, který se v sestavě kapely Radima Hladíka rovněž objevil. To je základ nové české kapely Vanua 2. Trojici muzikantů doplnil kytarista a zpěvák se „sealovským“ hlasem Yannick Tevi, pocházející z ostrova Vanuatu a kytarista Honza Ponocný (Meky Žbirka, Circus Ponorka).

Belau
"Vezmem vás k moři" tvrdí Belau o jejich skladbách...songy plné optimismu se setkávají s inovativními elektronickými beaty. Poselství Belau je jednoduché: opusťte monotónnost každodenního života, zbavte se všech bariér a prožijte každý okamžik naplno!

http://belaumusic.com

Open Door 20:00
Start: 21:00

FB Event HERE

Elles Bailey Blues Band (GB)  

30.4.2019

Elles Bailey Blues Band (GB)

Bristolská zpěvačka Elles Bailey nás navštíví se svou britskou kapelou v rámci evropského turné. Elles byla nominována jako vokalistka roku na Europen Blues Awards 2017 a má dokonce čtyři nominace na Britsh Blues Awards 2018. Má talent pro smysluplnou fúzi blues, roots music, amerikany a oduševnělého rocku, jemně okořeněné špetkou country. Osud ji požehnal “zakouřeným“ hlasem, který dokonale zapadá do její hudby. Debutové album Wildfire (vyšlo 9/2017) bylo natočeno s nejlepšími muzikanty z Nashville, včetně kytaristy Brenta Masona (Grammy) a Bobbyho Wooda (zařazen do Síně slávy). Výsledkem bylo jedinečné transatlantické spojení britského a amerického stylu a recenze byly více než nadšené. Následovalo několik evropských turné a zastávkou dalšího turné k novému albu Medicine Man bude právě Buena Vista.

FB událost ZDE

AC/CZ, top AC/DC tribute band  

3.5.2019

AC/CZ, top AC/DC tribute band

Nejsvěžejší AC/DC revivalová kapela kritiky uznávaná jako nejlepší revival v ČR. Kapela ročně odehraje přes 80 koncertů a objevuje se na pódiu s přední českou špičkou naší české scény. Vystupuje během roku na velkých festivalech, motosrazech, městských slavností, firemních a soukromých akcích. Vystoupení od roku 2010 se uskutečňují jak v České republice tak Slovensku, Polsku, Rakousku a Německu. Můžete se těšit na 90 minutovou show s originálními kostýmy, nástroji, kulisy a hlavně interpretací.
Hlavním protagonistou tohoto seskupení je známý kytarista Adam Malík - www.adammalik.cz alias Angus Young, který je také členem populární kapely ČECHOMOR - www.cechomor.cz

Support: Zpěvačka ELLA s kapelou - www.eliskamachacova.cz
Eliška Machačová známá jako Ella v roce 2016 a 2017 natočila 3 klipy se známým režisérem Tomášem Krejčím (klipy Chinaski, Lucie, Janek Ledecký aj.) a také vydala své první CD s názvem Někdy. Hrála také v několika epizodách seriálu Gympl s ručením omezeným nebo v seriálu První republika 2017. Zpěvačka je absolventkou JAMU v Brně 2018. ČRO Hradec Králové a Pardubice hraje v rotaci její 2 singly Lásce se nebráním a Kouzelná zima. Hostovala take známým skupinám jako jsou BUTY či slovenská skupina NO NAME. 

FB Událost ZDE

Rodeo Queen (USA)  

4.5.2019

Rodeo Queen (USA)

Přijdťe oslavit Slavnosti svobody spoleňě s country duem Rodeo Queen.

Hudební ukázka: https://www.youtube.com/watch?v=ajRsGq9ES0s&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1gUip8mFo23haicfjSsUymELXqpmy7v7ehXDuWYBu2z2NXTnEeoBnOpnc

FB Událost ZDE

Pilsen Queen Tribute Band  

7.5.2019

Pilsen Queen Tribute Band

Oslava jedenáctých narozenin kapely Pilsen Queen Tribute Band.
FB událost ZDE

X-Cover  

10.5.2019

X-Cover

Našlapaný večer s nejvytříbenějši rockovou selekcí!
Open Door 20:00
Začátek Koncertu 21:00
FB událost ZDE

Rakamakafon  

11.5.2019

Rakamakafon

Po delší době opět psytrance v plzeňské Buena Vista.
Přijďte se ponořit do víru psychedelické hudby, UV aktivních dekorací a videoprojekcí a oslavte s námi dvacáté výročí klipu Freestyler od průkopníků elektronické hudby Bomfunk MC's

FB událost ZDE

Disco-Balkan Party s Circus Brothers  

17.5.2019

Disco-Balkan Party s Circus Brothers

Originální DISCO-BALKAN PARTY s Circus Brothers je tady! Plzeň podlehne šílenství. Atmosféru Balkánu rozproudí DJ Le Petit Nicolas, pod jehož diktátem se odehraje i afterparty v rámci které poodkryjeme podstatu disco-balkanu. Tím to ale nekončí. Největší pecku z pódia přinese koncert Circus Brothers. Těšit se můžete na balkánsou dechovku, diskotékový beat, laciný pop, špinavý house, drsný rap i líbivý folk. Pak zůstaneme, něco spolu vypijeme, trochu si zatančíme a možná ještě zahrajeme. Večer totálního masakru. Sbírejte síly a přijďte si s náma užít disco-balkan mejdan!

Váš Circus Brothers

FB událost ZDE

Electric Therapy, hosté Alice a Dan Bárta, Cox&Vox  

18.5.2019

Electric Therapy, hosté Alice a Dan Bárta, Cox&Vox

/50 years of madness/
Jedinečný rockový koncert tří kapel s narozeninovou oslavou.
Na závěr skvělý Dj Rohlick.🤘

FB Událost

Předprodej

https://www.smsticket.cz/vstupenky/16053-electric-therapy-hoste-alice-a-dan-barta-cox-vox?fbclid=IwAR38KX15FLrvjyLZuk_Q3GNV_V2FFvcX7Guq25BbbJ1-Dm13vGoblovbX6A

Differetn festival offcial afterparty  

25.5.2019

Differetn festival offcial afterparty

Techno Event!
DJS:
✔AGENT
✔MAKAROV & STEEN
✔DANIEL CLOUD
✔VAN FOXX
✔DJ CONTEST WINNER

FB Událost ZDE
ℹVstup s páskou - ZDARMA
ℹVstup bez pásky - 100 Kč

Dozen Street & David "Fingers" Haynes  

31.5.2019

Dozen Street & David "Fingers" Haynes

David “Fingers” Haynes, legendární americký černošský bubeník nominovaný na Grammy v roce 2008, přijede do Plzně poslední květnový den jako vzácný host R'n'B soul jazzové kapely Dozen Street v čele se zpěvačkou Mirkou Novak.

David patří mezi špičky, má za sebou mnoho studiových prací, spolupracoval např. se Steviem Wonderem, Princem, Joe Zawinulem nebo Mary J. Blidge. David je znám pro svůj ¨fingerdrumming¨ způsob hry na Akai MPC studio drum pad.

Průběh večera přijede podpořit i pražský zpěvák a song-writer Martin Svátek (Madfinger, Buster Nixon), který si s kapelou střihne pár svých autorských písní.

Těšte se na opravdu skvělý koncert. Lepší začátek léta snad ani není!


The Dozen Street /promo/:
https://www.youtube.com/watch?v=VsGfcKyQe24

David ¨Fingers¨ Haynes na Youtube:
https://www.youtube.com/user/DHaynesakafingerrs

FB událost ZDE

Ting a DJ afterparty  

1.6.2019

Ting a DJ afterparty

Hola lidi, máme tady další mejdan s TUTOU enegrickou kapelou!
TiNG je osmičlenná banda kterou nelze jednoznačně zaškatulkovat do jednoho či dvou žánrů. Jejich inspirace pramení od dancehallu, reggae, ska, swingu až po drum and bass, nebo hip-hopu. Nedokážeš si všechy tyto žánry spojit dohromady? Věř, že to funguje a funguje to velice dobře! Jakmile hrábnou do strun, zamiluješ si nápaditost a nadšení s kterým interpretují své songy.

Po koncertě nebude chybět áftroška. Jména DJů budeme postupně zveřejňovat.

CYA!
FB událost ZDE

Wicked Minds - Tenkrát na západě  

14.6.2019

Wicked Minds - Tenkrát na západě

Píše se rok 2010 a a banda nadšenců do hudny zakládá Wicked Minds crew. Jejich mejdany zaměřené na breakbeat, drum and bass, techno a tekkno se tešily velké oblibě až do roku 2014, kdy se crew rozpadla. Slovo dalo slovo a máme tady nostalgický mejdan ;)

FB Událost ZDE
Buena Vista cafe - ZDARMA

Los Fastidios (IT)  

4.10.2019

Los Fastidios (IT)

Los Fastidios je italská street punková skupina hrající Oi! a hlásící se k SHARP skinheads. Založena byla ve Veroně v roce 1991. Většina námětů textů skupiny z jejich ideologie, týká se např. sociálních problémů či boje proti diskriminaci.

Los Fastidios - officialpage
FB událost ZDE

Sto Zvířat+The Toasters(usa)  

11.12.2019

Sto Zvířat+The Toasters(usa)

Taaaakze - kdož jste nebyli na zvěři teď v Šeříkovce, přijďte do Visty na spolecnej koncert s émerickou ska legendou The Toasters.... jasny, je to az v prosinci, ale znáte to, jak ten čas letí...tak si pište do diaru a doražte se pobavit.

FB Event HERE

 Facebook /  Twitter /  Google

Buena Vista Club / Tel: +420 602 261 740 / info@buenavistaclub.cz

Provozovatel: BARFI-INVEST a.s. (IČ 25202910). Společnost zapsána v obchodním rejstříku, vedeném Krajským soudem v Plzni, v oddílu B, vložka 579.