Česky/English\Deutsch

Buena Vista Club

Úvodní strana

Program

Program klubu

Program klubu

Skeptemistic  

18.1.2018

Skeptemistic

SKEPTEMISTIC (half Skeptic and half Optimistic) se začaly formovat roku 2015, kolem frotntmena kapely Jonathana Ramireze. Jonathan se narodil v Mexiku a v pouhých 11 letech se svou rodinou emigroval do USA - Californie. Jeho hudba je ovlivněna Gospelem a West Coast hip hop/RnB. 
Můžme se těšit na směsici žánrů převládajíci soul, jazz a rock music.

FB událost ZDE

Street & Club - Rave party  

19.1.2019

Street & Club - Rave party

Začnem v podchodu a pak vletím do klubu. I tak se nechá ve stručnosti popsat chystaný mejdan. 

Naše pozvání na streetovej setík v podchodu u štruncáku přijal mistr svého řemesla producent a DJ Tanukichi! (Na eventech Žluté Poipelnice vždy zazněl jeho HappyTekk set) Navážeme pochodem po městě až do klubu Buena Vista, kdy se můžeme bavit až do rána.


PODCHOD ŠTRUNCÁKY
20:00 - Boom Situation aka Tanukichi - Outdoor rave Basshouse set
21:15 - Začátek pochodu

BUNEA VISTA CLUB
22:00 - Figgi - RaggaeJungle set
23:00 - MikkiM (Amen4Tekno, Big Bong Records)
00:30 - Tanukichi (KaijuSquad, Hardtek.jp, Undergroundtekno)
02:00 - Sanchez (Aztekcore)
03:00 - TBA

STAY TUNED! - FB událost ZDE

Vojta Violinist & Yedhaki Nautica  

25.1.2019

Vojta Violinist & Yedhaki Nautica

Vojta violinist patří do skupiny multiinstrumentalistů "one man band", neboli muzikant hrající hned na nékolik nástrojů. Výsledkem je komplexní track tvořený za pomocí looperů - smyček jednotlivých zvuků. Svou inspiraci Vojta hledá napříč světem. Jeho hudba je spojením klasických a keltských houslí, dedgeridoo společně s perkusemi. 

Yedhaki:Nautika je československý hudební projekt hrající divokou a pulsující energetickou domorodou taneční smršť na pravěké nástroje didgeridoo, bubny a perkuse v kombinaci s kosmickýmy Hand Pany.

FB událost ZDE

Downtempo w/ Jon Kennedy (UK)  

26.1.2019

Downtempo w/ Jon Kennedy (UK)

Downtempo nebo downbeat je žánr elektronické hudby, který vznikl v 90. letech. Je podobný ambientní hudbě. Tento žánr je založen na synkopovaném rytmu podobném jako v hip-hopu. Termín downtempo v širším smyslu může charakterizovat i jakýkoliv druh elektronické hudby, který není vhodný pro tanec (na rozdíl od uptempa, tedy taneční hudby) nebo druh elektronické hudby, který má tempo pod 120 BPM. V 90. letech vzniklo několik podžánrů hudby downtempo: dub, trip-hop, illbient, lounge, nu jazz, chillout. Nejznámější představitelé: Bonobo, Massive Attack nebo cirKus.

█ █ █ Jon Kennedy (UK)█ █ █ 

Rád bych vám představil umělce, který si od roku 2001 upevňuje své místo v downtempu. Důkazem jeho talentu je nespočet odehraných akcí napříč celým světem. V součsné době se Jon usídlil v Praze, kde ho můžete mimo jiné naladit na Radiu 1. Doporučuji poslechnou nejpopulárnější LP "HA!". Jedná se bezpochyb o nejvydařenější počin.

█ █ █ Adam Urban & Aficicionados █ █ █  

Adam Urban vydal letos na labelu Humble Grooves album AB ORIGINE (fanlink.to/AdamUrban) a vzápětí začal dávat dohromady také kapelu, kterou Vám opět přiveze i do Plzně, tentokrát v pozměněné sestavě a s novým playlistem. Moderní směsice jazzu, funku, soulu a hip-hopu, která ale zároveň vychází z tradic žánrů a organického přístupu k hudbě. 

Jan Šabinský – bass� 
Jan Bára – guitar� 
TBA – keys� 
Lukáš Dittrich – alt & soprano saxophone 
Tereza Reichmannová – flute, vocal�
Adam Urban – drums
• guests

█ █ █ D:leet █ █ █ 

Za dobu působení na scéně se podíval do top českých klubů jako Cross, Storm, Chapeau, Akropolis, Papírna a vystoupil i na předním českém festivalu elektronické hudby Beats 4 Love. V roce 2018 zvítězil se svým contest mixem a to mu umožnilo vycestovat na Slovensko za halovým festival Hospitality. Zahrál si po boku uznávaných producentů jako např. DLR, Naibu, Nymfo, Hybris a v poslední době čas od času nabídne milovníkům elektronické hudby komornější multižánrové večery, při kterých rád opráší analogový zvuk gramofonu. 

█ █ █ Bombash █ █ █ 

V roce 2004 se přidal k rakovnickému soundsystemu Tactical TBX crew, ve kterém působí dodnes. Tento soundsystem se věnuje hlavně hraní jungleu, raggajungleu a nejrůznějších odnoží drum'n'bassu. V roce 2008 začal hrát roots reggae, early dancehall, dubstep a o rok později pod záštitou těchto hudebních žánrů pořádá dodnes se svým djským kolegou Kumštem (Happyfaces crew) a dalšími přáteli akce v plzeňských klubech pod názvem "Kingstontéka". V roce 2010 rozšiřuje svůj hudební repertoár o trip hop, ambient chillout, dub a o dva roky později pořádá v Plzni komornější akci s názvem Chillout Session, která též funguje dodnes. Z "rychlejších" stylů od něj v současnosti můžete slyšet - raggajungle, steppa dub, acid techno, tech house. A z "pomalejších" - roots reggae, early dancehall, ragga dubstep, ambient dub, psychill, trip hop.

FB událost ZDE 

Nirvana Czech Tribute  

1.2.2019

Nirvana Czech Tribute

Pro tuto partu zaběhlých muzikantů Nirvana tribute - In The Name Of Cobain je stylizace a feeling koncertů Nirvany srdeční záležitostí. Kapela je fanoušky považována za nejvíc autenticky propracovaný revival Nirvany v ČR i na Slovensku. Můžou se pyšnit identickým napodobením Kurta Cobaina jejich zpěvákem jak hlasem, tak i vizáží. Dále i přičiněním basáka při produkci spontánních show, při které nenechá nikoho pod pódiem chladným a v neposlední řadě i razantní hrou a silnými údery krásné a mladé bubenice. Není vyloučeno, že po odehrání koncertu někdo z kapely zjistí, že na příští koncert nemá na co hrát a na závěr celého koncertu zvukaři sbírají z pódia části úlomků jejich aparátů

FB událost ZDE

Pipes & Pints  

2.2.2019

Pipes & Pints

Pipes and Pints ( cz / irl) - rock'n'roll with highland bagpipes

Kapela Pipes and Pints se vrací na klubová podia v plné síle a lepší formě než kdy dříve. Letní festivalový návrat nenechal nikoho na pochybách, že jízda v divokém stylu bude pokračovat. Z kluků sálá nová energie, pohoda a dobrá nálada. Přijďte pustit páru, zahulákat si a načerpat pozitivní energii do chladných zimních dní na jeden z nejočekávanějších koncertů této sezóny.

Všichni si přijdou na své se setem obsahujícím mix starších hitů, nových singlů vydaných během tohoto roku i úplně nové věci z připravovaného alba. Chybět nebude ani poslední mohykán - The Gael.

FB událost ZDE

Straight Beats w/Filip Foreigner  

8.2.2019

Straight Beats w/Filip Foreigner

Filipa T.B.C. není potřeba představovat. Dj a producent který se zabývá hudbou už hezkou řadu let, má i svůj alter projekt Filip Foreignerzaměřený na rovné beaty. Mejdan se odehraje v komorních prostorách Buena Vista cafe. Za plzeňsjou scénu své beaty představí RE:FUSEJohn Weah & Pavel Pat

FB událost ZDE
.

Space Jam Music - V  

15.2.2019

Space Jam Music - V

Další díl komorní akce Space Jam Music je tady. Prostry Buena Vista cafe se rozezní v klidnějších subžánrech elektronické hudby zaměřené především na odnože drum and bass.

FB událost ZDE

Vstupné

ZDARMA

DiscoBalls  

15.2.2019

DiscoBalls

Discoballs není třeba představovat. Jejich skáčko zní v klubech a festivalech hezkou řadu let. Přijď hodit bokem a dobít baterky!

FB událost ZDE

Lord Bishop Rocks & Doctor Victor  

16.2.2019

Lord Bishop Rocks & Doctor Victor

Je libo pořádnou nálož rocku?! Spojení těchto ostřílených kapel garantuje opravdu nevídený večer! 

Frontman Lord Bishop z USA burcuje fanoušky na světové hudební scéně již od roku 1999. Jeho hudba je pekelně dobrý útok na vaše smysly - atmosféra Hendrixe, energie Nirvany a humor Zappy. Jeho živá vystoupení jsou vždy nezapomenutelným hudebním zážitkem. Lord Bishop je "černý obr" (2 metry a 120 kilo) z New Yorku a jeho Sex Rock kapela představuje troufalý a bláznivý mix Rock´n´Rollu, Funky, Soulu, potu, sex appealu a energie.

DOCTOR VICTORi je kapely, která přeskakovala mimo jiné AC/DC!!!
Skupina fungující od roku 2012 je charakteristická hlavně svojí nekonvenční show, kterou bez výjimky rozpoutá na pódiu při každém svém vystoupení. DOCTOR VICTOR poskytují jedinečný a nenapodobitelný hudební zážitek. Jak sami tvrdí, jde hlavně o to, aby se lidé cítili na jejich koncertech dobře. Kdo očekává nějakou hlubokou meditaci, ať raději zůstane doma. V zajetí všech rockových ďáblů, se Victor, Karpa a Muddy na koncertech mění v nespoutaný vír syrových aranžmá a nenechají snad žádného diváka chladným.
Matěj Kráľ

FB událost ZDE

Reclaim The Beat w/ HØLL  

22.2.2019

Reclaim The Beat w/ HØLL

The next part of the new club night in Buena Vista Cafe will bring you actual selection and fresh sound of electronic music in your city.  

DJs: 
| HØLL |
https://facebook.com/hollurl 
| DANIEL CLOUD | 
https://www.facebook.com/cloudsound 
| SAMMUELL BENX |
https://www.mixcloud.com/sammuellbenx 
| DEEP TECHNO | TECHNO | 

HØLL (CZ)
Producer and music selector from Prague who indulge himself in dark soundscape adventures.
Oscillating between hypnotic ambient and finest techno with many flavors. 
Discography: Intrigual / Der Raum EP

FB Event 

Vstupné

Zdarma

Mezcla Orquesta: Latinsko-americký večer  

22.2.2019

Mezcla Orquesta: Latinsko-americký večer

Hudební skupina, složená z kubánských a českých hudebníků, která existuje již od roku 2007. Prostřednictvím naší hudby vám chceme přiblížit sílu a krásu salsy, směs rytmů mamba, bachaty, merengue, cumbie, cha-cha-chá, ale i moderních tanečních a jazzových prvků. A to vše v nezaměnitelném rukopise, tvořeném skvělými interprety, v čele s kubánskou zpěvačkou Tandou a jejím sametovým hlasem. Na koncertech předáváme posluchačům energii, temperament, vášeň a lásku, které latinsko-americkou hudbu charakterizují.

FB událost ZDE

Balkán Párty  

23.2.2019

Balkán Párty

Dva bubny, dva doprovodné dechy, dva sólové dechy - rychlá neobvyklá dechovka malého formátu vás strhne k tanci a zapojí do děje. Po vzoru tradičních balkánských dechovek a české zábavní muziky hraje v těsném kontaktu s publikem, přímo mezi lidmi a pořád v pohybu - nejraději na ulici, na zábavě či v hospodě. Tentokrát nasadí snímače a udělá společně s profesorem Ikebarou takovej bordel, že se Buena Vista otřese v základech.

FB událost ZDE

Facutum & Malcuth  

8.3.2019

Facutum & Malcuth

Electronic beats | Bass music
1) Facutum -> TENTATO (SVK) & Jekyll Beatmaker (CZE)
2) Malcuth (CZE)

Buena Vista Cafe - Free Entry
FB Event 

Vstupné

ZDARMA

Pilsen Queen Tribute Band  

9.3.2019

Pilsen Queen Tribute Band

První koncert Queenů v roce 2019!
FB událost ZDE

Beatshare@Buena Vista  

15.3.2019

Beatshare@Buena Vista

DJs:
Herak
Marcel MCX
Tomas TMX

FB EVENT

UDG - 20 let tour + Jakub Děkan & band  

16.3.2019

UDG - 20 let tour + Jakub Děkan & band

Tak už jsme tady 20 let. Neuvěřitelný? Pro nás taky! :-)
Přijďte to s námi oslavit, bude to velký! Připravujeme nejvychytanější show co jsme kdy měli. Stejně tak nejdelší playlist, novou scénu, nové písně.

FB událost ZDE

Skyline  

30.3.2019

Skyline

Kdo byl na posledním mejdanu Skyline v Buena Vistě, moc dobře ví, že to byla pořádná jízda! O našláplou after se postará Dj Akira (Deadly Viperz), Killa (Wenkowsound) a další...

Lucie Revival  

6.4.2019

Lucie Revival

LUCIE REVIVAL - Jednou z našich koncertních zastávek na jaře 2019 bude i Plzeň, konkrétně BUENA VISTA CLUB. Kam se chystáme se svým koncertním programem a tímto Vás Všechny na tento večer zveme a těšíme se na Vás. Večer s názvem LR SHOW se uskuteční v termínu 6.4.2019 a startovat bude od 21.00.

FB událost ZDE

AC/CZ, top AC/DC tribute band  

3.5.2019

AC/CZ, top AC/DC tribute band

Nejsvěžejší AC/DC revivalová kapela kritiky uznávaná jako nejlepší revival v ČR. Kapela ročně odehraje přes 80 koncertů a objevuje se na pódiu s přední českou špičkou naší české scény. Vystupuje během roku na velkých festivalech, motosrazech, městských slavností, firemních a soukromých akcích. Vystoupení od roku 2010 se uskutečňují jak v České republice tak Slovensku, Polsku, Rakousku a Německu. Můžete se těšit na 90 minutovou show s originálními kostýmy, nástroji, kulisy a hlavně interpretací.
Hlavním protagonistou tohoto seskupení je známý kytarista Adam Malík - www.adammalik.cz alias Angus Young, který je také členem populární kapely ČECHOMOR - www.cechomor.cz

FB Událost ZDE

 Facebook /  Twitter /  Google

Buena Vista Club / Tel: +420 602 261 740 / info@buenavistaclub.cz

Provozovatel: BARFI-INVEST a.s. (IČ 25202910). Společnost zapsána v obchodním rejstříku, vedeném Krajským soudem v Plzni, v oddílu B, vložka 579.