Česky/English\Deutsch

Buena Vista Club

Úvodní strana

Program

Připravujeme

Připravujeme

XINDL X: Kvadratura záchranného kruhu  

17.03. + 18.03.2017 od 21:00 hod.

XINDL X: Kvadratura záchranného kruhu

XINDLOVI X vychází již páté autorské studiové album KVADRATURA ZÁCHRANNÉHO KRUHU. Vydává je Universal Music 23. září 2016.
XINDL X na něm znovu využívá převážně akustické nástroje a míchá pop s folkem a dalšími styly, stejně jako tomu bylo na předchozí úspěšné desce Čecháček Made (multiplatinová s hity V blbým věku, Barbína či Cudzinka v tvojej zemi). Na rozdíl od těch předchozích se ale XINDL X na této snaží o to, aby písně měly stejnou náladu a energii jako ji mají na koncertech. Proto album vznikalo bez jakýchkoliv hostů, pouze v pětici muzikantů, která s XINDLEM X pravidelně vystupuje.
 
XINDL X vlastní album charakterizuje: „Písně spojuje to, že všechny vypráví příběhy lidí, topících se ve svých problémech. Ale jinak jsem se snažil, aby deska byla tématy a náladami co nejpestřejší. Najdete tu vážnější písně, jako třeba Na palubě Titanicu, která popisuje rozpad společnosti během krize, nebo Žáby v hrnci, líčící atmosféru doby, kde „ve strachu z netolerantních ztratili jsme toleranci“, ale i satirickou skladbu Mušle o poměřování si pindíků na záchodech či žertovnou píseň o milostných katastrofách Mýval. Portréty ztracených existencí ve víru velkoměsta Popelka a Vítr v kešeni, ale i písně o neztrácení naděje jako Na vodě, Od mozku k srdci či Světlo na konci tunelu. A navrch píseň o andělech mezi námi Gréta.

Koncertní turné k albu KVADRATURA ZÁCHRANNÉHO KRUHU je do Čech a na Moravu naplánované na jaro příštího roku. Hostem bude Petr Lűftner, kterému Ondřej Ládek produkoval debutové album Až se příště narodím. Vstupenky můžete zakoupit již nyní v předprodejní síti TICKETPRO.

Vstupné

v předprodeji: 300 Kč

Předprodej

Vstupenky na 17.03.2017: https://shop.ticketpro.cz/cs/Event/Detail/691405/xindl-x
Vstupenky na 18.03.2017: https://shop.ticketpro.cz/cs/Event/Detail/691406/xindl-x

 Facebook /  Twitter /  Google

Buena Vista Club / Tel: +420 602 261 740 / info@buenavistaclub.cz

Provozovatel: BARFI-INVEST a.s. (IČ 25202910). Společnost zapsána v obchodním rejstříku, vedeném Krajským soudem v Plzni, v oddílu B, vložka 579.